Champion hall | Parimatch – це місце для комфортного перегляду будь-якої спортивної події на яку можна зробити прогнози, поповнити свій ігровий рахунок або ж поставити ставку на касі, яка знаходиться відразу ж біля входу в заклад.

Окрему увагу варто звернути на наш «Музей легенд», в якому зібрані унікальні речі з автографами спортивних знаменитостей. Частина з них має відповідні сертифікати, а інша частина була підписана саме в цих стінах!

Наш «Музей легенд» постійно поповнюється, і ніхто не знає, хто зі знаменитостей завітає до нас наступного разу. Тому рекомендуємо звертати увагу на експонати, можливо наступного разу ви зустрінете свого улюбленого спортсмена.

Індивідуальні місця для ставок. Бар

У нашому закладі є персональні комп’ютери, з яких можна самостійно зайти на власний гральний рахунок Parimatch, переглянути хід події і зробити свої прогнози. Якщо у Вас немає особистого  рахунку, наші консультанти допоможуть Вам зареєструватися. Подію яка Вас цікавить можна переглянути, затишно розташувавшись біля бару, де бармен з задоволенням приготує будь-який напій з барної карти.

Трибуна

Також в нашому закладі є великий зал з комфортними диванами  розрахованими  на 4-х чоловік та з видом на найбільший екран в Європі, діагональ якого становить 9,5 м. Це чудове місце називається Трибуна. Матчі транслюються онлайн в HD-якості. Для зручності, на ваш запит, ми надаємо ноутбук або планшет, що дозволить Вам робити ставки не відриваючись від перегляду захопливої події. В цьому залі також можна замовити страви та напої, вибрані з меню ресторану.

 

VIP-ложі

Над трибуною розташовані дві VIP-ложі, перевагою яких є найкращий вид на екран та атмосфера приватності. Найкращий вибір для тих, хто любить переглядати спортивні події в вузькому колі друзів. Тут максимально комфортно зможе розміститись компанія з 5 чоловік.

 

VIP-кімната (2 пов.)

Перша VIP-кімната, розрахована на компанію до 10 осіб.  Тут відмінна шумоізоляція, тому в ній можна як переглядати подію яка Вас цікавить з максимальною приватністю. На екрані можна переглядати подію з живим коментарем з основної зали, або ж любу іншу подію на Ваш вибір. Особливістю цієї кімнати є унікальна система іонізації повітря.

Кімната для покеру (2 пов.)

У нашому VIP-клубі знаходиться професійний покер-room. Ми надаємо кімнату з 2-ма ігровими столами та всім необхідним, в оренду. Самостійно гри не проводимо. Дана кімната теж обладнана унікальною системою іонізації повітря.

VIP-кімната (1 пов.)

              Варто звернути окремо увагу на VIP-кімнату на першому поверсі. В ній можна розслабитися на зручних розкладних кріслах, переглядаючи вибрану подію , та розважитися граючи в Sony PlayStation з друзями одночасно. Так як в цій кімнаті знаходяться два великі екрани діагоналлю 82 дюйми, на які можна вивести будь-які трансляції онлайн та інші події , що Вас цікавлять. Ви самостійно зможете зробити ставку на одному з комп’ютерів, які знаходяться в цій кімнаті.

В якості компліменту від нашого закладу: безкоштовна кава, чай і пляшка віскі для більш комфортного проведення часу.

Забронювати місце на трибуні, або одну з VIP-кімнат можна наступним чином:

Зал Пововненя грального рахунку, грн. Резерв, грн. ТОП-подія
1. Бар

безкоштовно

безкоштовно

індивідуально

2. Трибуна з диваном на 4-х осіб.

2000

1000

5000/3000

3. VIP-ложа (на трибуні).

5000

3000

20000/12000

4. VIP-кімната (2 пов.)

10000

6000

10000/6000

5. Покер-room (2 пов.)

30000

30000

6.

VIP-кімната (1 пов.)

40000 25000

40000/25000