Для власників VIP рахунків доступна послуга поповнення рахунку та зняття коштів готівкою в різних регіонах України.

Щоб замовити доставку кур'єром, потрібно лише набрати персонального менеджера. Щодня з 11:00 до 18:00 Ви можете викликати кур'єра для поповнення рахунку від 1000$ та зняття коштів з рахунку від 1000$.

Як це працює при поповненні рахунку:

  • Ви звертаєтеся до менеджера та вказуєте зручне для Вас місце та час для зустрічі з кур'єром. Звертаємо увагу, що дорога може займати певний час: від 1 до 2-3 годин, все залежить від трафіку. Тому рекомендуємо Вам заздалегідь домовитися про зустріч із кур'єром, якщо Ви плануєте зробити ставку до певного часу початку матчу.
  • Ви зустрічаєтеся із кур'єром. Кур'єр при Вас рахує суму, передає менеджеру, і сума активується на Ваш баланс рахунку протягом 10 хв з моменту передачі коштів.
  • Валюта, що приймається кур'єром: UAH, USD, EUR. При передачі USD та EUR рахунок поповнюється у валюті вашого рахунку за внутрішнім курсом компанії. Курс Ви завжди можете уточнити у менеджера. Просимо звернути увагу на те, що вся валюта приймається тільки нового зразка. Старі купюри поганої якості та виду можуть бути не прийняті кур'єром.

Як це працює при виведенні коштів із рахунку:

  • Ви звертаєтеся до менеджера та вказуєте суму, яку бажаєте отримати, зручне для Вас місце та час для зустрічі з кур'єром. У будні сума Вам буде виплачена в повному обсязі, якщо Ви повідомили про неї менеджеру до 16:00. Якщо Ви зателефонували після 16.00 або у вихідний/святковий день, доставка коштів кур'єром може бути виконана на наступний календарний робочий день або не в повному обсязі (решта суми буде доставлена на наступний календарний робочий день).
  • Ви зустрічаєтеся із кур'єром. При прийомі коштів від кур'єра Ви повинні пред'явити йому свій паспорт або посвідчення водія. Передання коштів третім особам заборонено. Після отримання суми обов'язково розпишіться у накладній про прийом коштів.
  • Виведення коштів здійснюється лише у валюті гривні (UAH).

Залишились питання? Задай їх своєму персональному менеджеру, відповімо на всі запитання!